Načítám ...

Marketing

Chcete aby se o Vaší firmě či značce vědělo dál než jen na konci ulice?

Chcete zvýšit své tržby a získat více zákazníků?

Pak čtete ty správné řádky. O vše se postará náš tým online marketérů. PPC specialisti a správci sociálních sítí se postarají o to, aby se o vás vědělo v celém online světě. Ať už se rozhodnete pro propagaci na Googlu, Seznamu, Facebooku, nebo jejich kombinací, jsme schopni vám pomoci s kteroukoliv reklamou.

Předběhněte konkurenci a zobrazujte se na prvních příčkách ve vyhledávačích ať už na Googlu či Seznamu. Vždy hledáme individuální řešení PPC reklamy “ušitá na míru” vašemu podnikání, značce, podnikatelské strategii i rozpočtu na reklamu.

V současné době jsou nejsilnějšími reklamními nástroji Facebook a Instagram. Pomůžeme vám navrhnout optimální strategii, jak na těchto sítích přilákat nové zákazníky a jak dále pracovat se základnou již stávajících fanoušků.

 

Dobrý marketing není jen o tom spustit reklamu na právě probíhající akci, ale o dlouhodobé strategii. Dokážeme vám poradit, jak pracovat nejen se stávajícími zákazníky, ale i s těmi, kteří se vašimi zákazníky stanou teprve v budoucnu.

Pomůžeme vám s nastavením automatických mailů, brandovými a prodejními kampaněmi. Mailové kampaně kombinujeme s PPC reklamou a reklamou na sociálních sítích, abychom zasáhli vaše skutečné zákazníky v co nejefektivnější podobě.

 

 

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás!
info@digidoo.cz
+420 778 765 945‬